Главная Новости Вулицю Ванди Василевської перейменовано на вулицю Богдана Гаврилишина

Вулицю Ванди Василевської перейменовано на вулицю Богдана Гаврилишина

Комментарии к записи Вулицю Ванди Василевської перейменовано на вулицю Богдана Гаврилишина отключены
0
426
22 лютого на пленарному засіданні Київської міської ради депутати підтримали ряд перейменувань столичних топонімів.

За ініціативи заступника міського голови — секретаря Київради Володимира Прокопіва перейменовано вулицю Ванди Василевської у Шевченківському районі на вулицю Богдана Гаврилишина.
“Насправді, Богдан Гаврилишин вже давно більше, ніж видатний громадський діяч. Він — геніальний представник нової генерації українців. Зважаючи на це, ми перейменовуємо вулицю Ванди Василевської на честь Богдана Гаврилишина. Тим паче, таку ідею підтримують самі кияни. Адже протягом двох місяців на сайті КМДА тривало громадське обговорення щодо відповідного перейменування. І таку ідею підтримали 769 осіб із 955”, — зазначив Володимир Прокопів.
Окрім того, депутати Київради уточнили назви деяких провулків та вулиць, аби привести їхні назви відповідно до вимог українського правопису:
вулиця Лагерна — вулиця Табірна (Шевченківський район);
вулиця Молдавська — вулиця Молдовська (Шевченківський район).
Також було присвоєно безіменній площі, обмеженій вулицями Жилянська, Велика Васильківська та Фізкультури, назву «Троїцька».

Рекомендуем

Удивительная улица Пушкинская в центре Киева: здесь обедали вегетарианцы, жил писатель Нечуй-Левицкий и пела оперная дива

Улица Пушкинская носит нынешнее название с 1899 года Одна из самых старых и удивительных у…