Обрано новий склад громадської ради при Шевченківській районній в м. Києві державній адміністрації

09 червня 2017 року в актовій залі Шевченківської районної в місті Києві державній адміністрації (вул. Б.Хмельницького, 24) відбулись установчі збори з формування нового складу громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації на 2017-19 роки.

Всього, до участі в установчих зборах подали документи 42 кандидати від ІГС на членство в новому складі громадської ради. До участі в установчих зборах було допущено 33 кандидати, а на зборах були присутні 32 представники.

Відповідно до процедури проведення установчих зборів було обрано голову зборів та лічильну комісію. Згідно Постанови Кабінету Міністрів України від 3 листопада 2010 року № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» було винесено на голосування питання про обрання кількісного складу майбутньої Громадської ради, але оскільки, кількість делегатів на членство в громадській раді при райдержадміністрації менша за рекомендовану кількість Постановою КМУ №996, головуючим на  зборах було винесено на голосування обрання усіх делегованих представників від ІГС, допущених, присутніх та зареєстрованих на зборах членами новоствореної громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації.

Представниками громадських об’єднань шляхом відкритого голосування одноголосно сформовано новий склад громадської ради при Шевченківській райдержадміністрації у складі 32 особи.

До складу обраної Громадської ради увійшли:

 

п/п

Назва ІГС ПІБ делегованого представника
1. Громадська організація «Національна Антикорупційна Платформа» Астрашанов

Дмитро Віталійович

2. Громадська організація «Квартальний комітет «Прем‘єр плюс» Бідний

Віктор Володимирович

3. Громадська організація «Золоті ворота» Боровик

Антон Сергійович

4. Громадська організація «Інститут політико-правових та релігійних досліджень» Герасименко

Олександр Васильович

5. Громадська організація «Барви життя» ГончаренкоЛідія Леонідівна
6. Громадська організація «Київська міська Антипіратська ліга» Готунок

Микола Ігорович

7. Громадська організація «Биківня – 2 єдина родина» Дибкалюк

Андрій Ігорович

8. Громадська організація «Київське польське культурно-освітнє товариство ім. А. Міцкевича» Йовхоміщ

Тетяна Павлівна

9. Громадська організація «Всеукраїнське об‘єднання медиків майдану» Каць

Василь Григорович

10. Рада організації ветеранів України Шевченківського району м.Києва Климко

Олександр Іванович

11. Громадська організація «Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам «Антикорупційна ініціатива» Колодій

Володимир Романович

12. Громадська організація «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська» Колосович

Ярослав Вікторович

13. Громадська організація «Центр інформації про права людини» Костянчук

Сергій Петрович

14. Громадська організація «Україно-болгарський культурний центр «Сердіка» Кузнєцова

Маргарита Георгіївна

15. Громадська організація «Яро. Молодіжно-патріотичний рух» Мамчур

Олександр Олександрович

16. Громадська організація «Інститут Євро-Атлантичного співробітництва» Матюханов

Андрій Ігорович

17. Благодійна організація «Всеукраїнський благодійний фонд «Мир і добробут» Моісєєнко

Роман Леонідович

18. Всеукраїнська громадська організація «Зелена варта» Орлов

Петро Вікторович

19. Громадська організація «Київська міська спілка ветеранів АТО Шевченківського району» Осадчий

Сергій Володимирович

20. Громадська організація  «Центр громадського сприяння та правозахисту» Петрушин

Руслан Ігорович

21. Громадська організація «Рух небайдужих» Плачинда

Галина Сергіївна

22. Шевченківська районна організація Товариства Червоного Хреста в м.Києві Пономарьова

Наталія Федорівна

23. Громадська організація «Європейський захист прав інвалідів» Потіха

Володимир Вікторович

24. Громадська організація «Шевченківський рух» Рижов

Гліб Олегович

25. Громадська організація «Стадіон Старт» Савенков

Ігор Геннадійович

26. Благодійний фонд сприяння розвитку політичної та правової культури Смольський Назар Борисович
27. Київська міська організація Всеукраїнської громадської організації «Асоціація сприяння самоорганізації населення» Солоненко

Алла Павлівна

28. Громадська організація «Струм. Самоврядування територій – розвиток українських можливостей» Фесенко

Сергій Васильович

29. Громадська організація «Альянс захисників країни – Київ» Харковець

Олександр Миколайович

30. Громадська організація «Застава Караваєві Дачі» Харченко

Василь Петрович

31. Громадська організація «Жінки майбутнього» Черватюк

Людмила Дмитрівна

32. Міжнародна благодійна організація «Асоціація чемпіонів України, Європи, Світу та Олімпійських ігор «Олімпійський вогонь» Чиж

Юрій Іванович