Главная Новости У січні зникнуть жетони у метро, а учням Києва роздадуть електронні квитки

У січні зникнуть жетони у метро, а учням Києва роздадуть електронні квитки

0

У Києві протягом чотирьох місяців повністю забезпечать учнів та студентів картками Kyiv Smart Card. З 1 квітня місто остаточно перейде на користування електронними засобами розрахунку у всіх видах транспорту.

– Система електронних квитків нині налагоджена, нею можна вільно користуватися. Ми очікуємо, що до квітня буде вирішено питання з урядом України про перевезення іногородніх пасажирів у столиці, що користуються пільгами, наданими державою, – заявив радник київського міського голови Максим Бахматов.

– Отримавши рішення Київради на минулому тижні, ми почали процес запуску учнівської транспортної електронної карти, – сказав директор Департаменту інформаційно-комунікаційних технологій Юрій Назаров і продемонстрував помаранчевого кольору іменний (з фотографією) експериментальний зразок. – Ми вже маємо повну базу даних учнів столиці. Через додаток Kyiv Smart City батьки учнів та студенти зможуть замовити й отримати картку для дитини.

Влада Києва розписала план дій з остаточного впровадження електронних засобів оплати проїзду на кожний місяць.

У листопаді: у транспорті можна буде розрахуватися банківськими картками з Google Pay, Apple Pay у наземному транспорті, купити квиток з кодом та поповнити синю картку Kyiv Smart Card в усіх касах метрополітену, або в нових терміналах, яких встановлять ще 50 штук. Можна буде здійснити оплату однією картою за проїзд декількох пасажирів у наземному транспорті.

У грудні: у столиці з’являться ще 150 терміналів для продажу та поповнення е-квитків. Стартує пілотний проєкт учнівського е-квитка з можливістю батьківського контролю за поїздками дитини. Всім контролерам вже роздадуть пристрої для перевірки оплати.

У січні: в Києві припинять продаж всіх альтернативних засобів оплати в метро і наземному транспорті. Учні міста продовжать отримувати електронні квитки. У метрополітені продовжать адаптувати турнікети для зчитування квитків з QR-кодом. На станціях продовжать встановлювати автомати для електронних квитків.

У лютому: продовжать видавати квитки учням – до 100 тисяч штук – та адаптувати турнікети під зчитування електронних карт і квитків.

У березні: завершиться процес забезпечення е-квитками учнів та студентів.

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Відбулось обсипання фрагментів захисного шару бетону на Дегтярівському шляхопроводі, на споруді тривають протиаварійні роботи

На Дегтярівському шляхопроводі відбулось обсипання фрагментів захисного шару бетону. Нині …