Главная Новости Форум «СНІД: як стримати епідемію»

Форум «СНІД: як стримати епідемію»

0

1 грудня відзначається Всесвітній день боротьби зі СНІДом. Ця дата є ще однією можливістю звернути увагу людства на те, що серед нас живуть тисячі людей, які отримали статус ВІЛ-інфікованих і при цьому намагаються жити повноцінним життям. З нагоди цього Дня було проведено форум: «СНІД: як стримати епідемію».

Основною метою форуму було попередження молодого покоління щодо наслідків ризикованої поведінки, інформаційна обізнаність з даного питання, виховання медичної культури.

У своєму виступі психолог розкрила основні шляхи передачі вірусу імунодефіциту та способи попередження ВІЛ-позитивних людей, можливості їх повноцінного співіснування з соціумом. Учасники заходу дізналися як себе поводити та куди звертатися у разі, коли виникла підозра про можливе інфікування. А головне, як захистити себе та потурбуватися про своїх близьких, адже епідемічна ситуація з ВІЛ в Україні надзвичайна. І тільки інформаційна обізнаність і небайдужість молоді, може покращити становище.

Профілактика – найбільш ефективна зброя проти ВІЛ!

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Відбулось обсипання фрагментів захисного шару бетону на Дегтярівському шляхопроводі, на споруді тривають протиаварійні роботи

На Дегтярівському шляхопроводі відбулось обсипання фрагментів захисного шару бетону. Нині …