Главная Новости 1 квітня відбудеться концерт дружби балетних шкіл Кіото та Києва

1 квітня відбудеться концерт дружби балетних шкіл Кіото та Києва

Комментарии к записи 1 квітня відбудеться концерт дружби балетних шкіл Кіото та Києва отключены
0
71

1 квітня о 12:00 у Київському національному академічному театрі оперети 42-ий рік поспіль за традицією відбудеться концерт дружби Школи балетного мистецтва Терада (Кіото) і Київського державного хореографічного училища (КДХУ). Цього року урочисте дійство відбудеться в рамках Року Японії в Україні, до 45-ої річниці встановлення дружніх взаємовідносин Києва та Кіото.

За інформацією Управління міжнародних зв’язків, у 1971 році Київ і Кіото стали містами-побратимами, а в 1975-му був підписаний договір про співпрацю між двома видатними спеціалізованими навчальними закладами цих міст – КДХУ та Школою Терада.

Давня і плідна творча співпраця двох шкіл балетного мистецтва постійно підтримується та розвивається. Учні Школи Терада продовжують навчання в Україні – в Київському державному хореографічному училищі, а його вихованці, зі свого боку, постійно беруть участь у фестивалях хореографічного мистецтва та спільних концертах у Кіото.

Місце проведення: вул. Велика Васильківська, 53/3, Київський національний академічний театр оперети.

Рекомендуем

Компания «Фуд Пак Сервис» в ходе Международной выставки Inprodmash&Upakovka организовала и провела конференцию по вопросам НАССР

Компания «Фуд Пак Сервис» приняла участие в 27-й Международной специализированной выставке…