Главная Информация об организации

Информация об организации

Ми – молода команда ГО «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська», яка вірить, що разом ми зможемо змінити наше місто на краще. Наш шлях почався з таких проектів, як освітлення території біля під’їздів будинків в нашому кварталі, проведення толок та майстер класів для дітей, створення сайту із найактуальнішими новинами нашого району.

Ці ініціативи знайшли свій відгук не тільки зі сторони жителів кварталу, але і зі сторони влади. На конкурсі реалізації успішних практик, що проходив в КМДА, наша команда зайняла перше місце в категорії «ініціативи по благоустрою».

Також ми пишаємось тим, що є частиною колективу   Громадської Ради при Шевченківській районній державній адміністрації. Завдяки активній співпраці з членами ради ми зрозуміли, що можемо значно більше. Саме колосальний досвід роботи на благо нашого міста інших членів громадської ради надихнув нас дану ініціативу.

 

 

Згідно Статуту Основною метою (цілями) діяльності Організації є: задоволення і захист прав (інтересів) членів Організації шляхом провадження статутної та іншої діяльності, сприяння забезпеченню всебічної підтримки жителів кварталу обмеженому вул. Пушкінська, Велика Васильківська та Шевченка (надалі – Квартал), підвищенню ефективності захисту жителів Кварталу, надання безкоштовних юридичних консультацій та персональний супровід жителів Кварталу з будь – яких питань, а також вдосконалення програм розвитку Кварталу.

Основними напрямами діяльності Організації є в установленому законом порядку та в межах наданої чинним законодавством компетенції:
– сприяння створенню реальних механізмів підтримки жителів Кварталу;
– в межах чинного законодавства відстоювання, лобіювання та захист інтересів членів Організації та жителів Кварталу в органах державного управління, місцевого самоврядування, судах, господарських і третейських судах, а також перед іншими юридичними та фізичними особами;
– захист прав та інтересів громадян, які проживають у межах Кварталу;
– співпраця з іншими Організаціями які підтримують статутні цілі Організації для сумісного створення механізмів правового захисту жителів Кварталу;
– захист прав та інтересів членів Організації;
– сприяння створенню умов для формування достатньої нормативної бази в Україні, необхідної для запобігання протиправних дій проти жителів Кварталу;
– організація та участь у національних і міжнародних конференціях, зустрічах з питань, що становить мету та основні напрями діяльності Організації.
– задоволення суспільних, зокрема економічних, соціальних, культурних, екологічних, та інших інтересів.

Комментарии закрыты