Головна Новости ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію через коронавірус

ВООЗ оголосила надзвичайну ситуацію через коронавірус

0

Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила глобальну надзвичайну ситуацію зі здоров’ям. Усе через поширення небезпечного коронавірусу за межами Китаю.

Основною причиною такого кроку є не те, що триває зараз у Китаї, а те що відбувається за його межами, заявив голова ВООЗ Тедрос Гебрейєс. Про це повідомляє ВВС.

Основною пересторогою Організації з охорони здоров’я є те, що небезпечний вірус пошириться на країни зі слабо розвиненими системами охорони здоров’я.

Зокрема, було зафіксовано 98 випадків захворювання китайським коронавірусом у 18 країнах за межами Китаю.

Зараз у 18 країнах за межами Китаю зареєстровано 98 випадків коронавіруса 2019nCoV, в тому числі 8 випадків передачі вірусу від людини людині в чотирьох країнах: Німеччині, Японії, В’єтнамі та Сполучених Штатах Америки,
– зазначив глава Всесвітньої організації охорони здоров’я Тедрос Аданом Гебреісус.

Спалах коронавірусу: коротко про головне

  • Станом на 31 січня від нового коронавірусу у Китаї померла 213 людей. Натомість загалом відомо про майже 10 тис. випадків зараження у всьому світі.
  • Наявність інфекції в Україні підозрювали 4 рази, але жоден випадок не підтвердився. Україна евакуйовує своїх громадян з Китаю, усіх їх перевіряють у “Борисполі” медики.
  • Від коронавірусу помирають в середньому 9% інфікованих. Більшість жертв – люди похилого віку, які страждають від інших супутніх захворювань, таких як Паркінсона чи діабет.
  • Туристичні компанії та онлайн-агентства тимчасово припинили організацію групових турів до Китаю. У Китаї закриті низка міст-мільйонників, подекуди оголошують військовий стан. Першим закритим на в’їзди та виїзди містом став Ухань, де зародилася смертоносна інфекція.

Міфи та правда про коронавірус

Джерело

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Силіконові герметики: види за складом

Герметики на силіконовій основі досить популярні завдяки різноманітності видів, простоті, …