Главная Новости Віталій Кличко показав новий фонтан у парку Партизанської слави

Віталій Кличко показав новий фонтан у парку Партизанської слави

0

У парку Партизанської слави почав працювати новий світловий пішохідний фонтан. Про це мер Києва Віталій Кличко написав на своїй сторінці у соціальній мережі Facebook. Мер оприлюднив відео нового водограю.

«Друзі! У парку Партизанської слави почав працювати новий світловий пішохідний фонтан. Зараз тестують різні програми роботи фонтану. Видовище –захоплююче! Дітлахи в захваті! Вода в фонтані рухається у двох напрямках: падає, мов водоспад, з арок та підіймається знизу, утворюючи пішохідний фонтан», – написав Віталій Кличко.

Серед програм роботи водограю будуть «хвилі», «сходинки» та інші візерунки з води. Підсвічування фонтану має вражаючу палітру відтінків кольорів. А натиснувши спеціальні сенсорні кнопки, відвідувачі зможуть створювати свої програми.

«Капітальний ремонт парку Партизанської слави – на завершальній стадії. Там будуть облаштовані доріжки з ФЕМ-покриття, відремонтована громадська вбиральня та бювет, нові лави та урни, здійснюють благоустрій території. Тож невдовзі у столиці з’явиться ще одна оновлена і сучасна зона відпочинку», – зазначив Віталій Кличко.

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Як провайдеру спроектувати мережу та купити обладнання

В основному, пристрої розміщуються у підвалах та на горищах житлових будинків. Найчастіше …