Головна Корисно Гуманітарна ініціатива Фундації «ВІР» допомагає військовим оминати міни

Гуманітарна ініціатива Фундації «ВІР» допомагає військовим оминати міни

0

У зоні військових дій, що відбуваються через навалу рашистів, українським військовим часто доводиться стикатися з небезпекою, пов’язаною з мінами та іншими вибухонебезпечними предметами. Однак завдяки невтомній праці волонтерів та їх небайдужості, що виявляється в безкорисливих діях, ситуація може покращитися.

Волонтери Благодійної фундації «ВІР», котрі протягом багатьох років активно допомагають військовим і цивільним жителям у складних умовах, продовжують розвивати важливий проєкт. З метою підвищення безпеки на передовій та зменшення ризику поранень від мін, фундація забезпечує ЗСУ та спеціальні підрозділи силових структур тактичними комплектами «ОкоВір», котрі призначені для виявлення вибухонебезпечних предметів.

У цей важкий час, коли кожна допомога набуває особливого значення, БФ «ВІР» виступає як приклад небайдужості та активної допомоги. Одним з ключових напрямків діяльності фонду є надання всебічної підтримки військовим, котра включає постачання різноманітного обладнання, тактичної медицини, продуктів харчування та засобів гігієни.

Комплект «ОкоВір» став важливою складовою забезпечення збереження життя та здоров’я військовослужбовців, котрі виконують завдання в умовах, де кожний крок є ризикованим та може стати фатальним. Своєчасне виявлення прихованої загрози дозволяє уникнути трагічних наслідків та зменшити кількість мінно-вибухових травм.

Американські металошукачі, що входять до комплекту, мають високу чутливість до виявлення навіть найменших металевих об’єктів. Крім того, набір містить ручний металодетектор, пошуковий щуп та інші необхідні засоби й аксесуари для безпечного та ефективного використання за призначенням.

Представники фонду впевнені, що завдяки цій ініціативі вдастся значно покращити умови служби військових та зменшити кількість випадків поранень через вибухонебезпечні предмети.

«Ми вдячні нашим волонтерам за їх постійну роботу та допомогу і запрошуємо небайдужих українців й відповідальний бізнес долучитись до нового проекту», – зазначив керівник фонду Богдан Романчук.

«ОкоВір» – це черговий важливий крок до покращення умов служби під час війни з підступним ворогом у напрямку забезпечення захисту життів військовослужбовців, парамедиків та волонтерів на передовій.

Благодійна фундація «ВІР» продовжує активно працювати над забезпеченням необхідними ресурсами та засобами тих, хто знаходиться у важких умовах на фронті, продовжуючи свою місію допомоги й підтримки.

Якщо у Вас з’явиться бажання долучитись до проекту «ОкоВір» та стати його меценатом – звертайтесь за телефоном +380 73 633 4123 або на електронну пошту okovir@ato.com.ua.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Экономим деньги, бережем нервы: комплексный подход к укреплению фундамента от Stati-Cal

Строительство – дело ответственное и затратное. Особенно важно уделить внимание укреплению…