Головна Новости Д. Кулеба в День Гідності та Свободи провів урок на тему європейського вибору України

Д. Кулеба в День Гідності та Свободи провів урок на тему європейського вибору України

0

Дмитро Кулеба розповів учням 6-7 класів про події осені 2013 року, коли тодішнє керівництво країни відмовилося від курсу на євроінтеграцію, що спровокувало масові протести громадян. Згодом вони переросли у Революцію Гідності, яка назавжди закріпила європейський вибір України.

Дмитро Кулеба розповів про те, що відчував та бачив в ті дні і яке значення мали ці події. Спілкуючись з учнями, він розповів, чому український народ обрав рух до Європейського Союзу, що таке гідність та свобода вибору, в чому різниця між державами з ринковою та плановою економіками, що треба зробити Україні, аби стати членом ЄС. Дмитро Кулеба також розпитав дітей про те, як вони розуміють поняття гідності, свободи, рівності, свободи вибору.

Він побажав учням рости вільними людьми, які готові захищати свою гідність і гідність інших. «На трьох поняттях — свобода, гідність та рівність — побудована вся Європа. Ми з вами живемо в європейській країні. І хоч ми поки ще не належимо до об’єднання найуспішніших країн Європи,- Європейського Союзу, ми туди рухаємося. І я переконаний, що ви матимете паспорти, які будуть паспортами громадян України, але вгорі на них буде написано «Європейський Союз», а внизу буде написано «Україна». Ми над цим працюємо. Ви будете громадянами вільної Європи. Будете вільно подорожувати, самі обиратимете, де вам жити, де працювати, матимете гідність і свободу вибору».

На запрошення учнів він відвідав музей школи, якій незабаром виповнюється 100 років, та ознайомився з оснащенням початкових класів, в яких діти навчаються за програмою Нової української школи.

Довідково.

У школах, коледжах та вишах України за рекомендацію Міністерства освіти і науки в кінці листопада проводяться спеціальні уроки та інші заходи, присвячені одній з ключових вимог Революції Гідності – європейській інтеграції України.https://www.kmu.gov.ua/news/vi-zhitimete-v-ukrayini-yaka-bude-chlenom-yes-dmitro-kuleba-v-den-gidnosti-ta-svobodi-proviv-urok-u-kiyivskij-shkoli?fbclid=IwAR1UM9Edtz-9ATErFELYiCVorYhULfW4b8rt31xxdy7F4irD1Quqz_J1s2w

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Силіконові герметики: види за складом

Герметики на силіконовій основі досить популярні завдяки різноманітності видів, простоті, …