Главная Новости З 3-го лютого в ЦНАПах Києва можна буде реєструвати усі наземні транспортні засоби

З 3-го лютого в ЦНАПах Києва можна буде реєструвати усі наземні транспортні засоби

0

Із 3 лютого у столичних Центрах надання адміністративних послуг можна буде зареєструвати усі наземні транспортні засоби. Останнім кроком для цього стало підписання відповідного протоколу про надання адміністративних послуг Головним управлінням Держпродспоживслужби в м. Києві через Центри надання адміністративних послуг міста Києва. Про це повідомив перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

«Тепер у ЦНАПах можна зареєструвати усі транспортні засоби, окрім водних та повітряних. Ми неодноразово заявляли про те, що готові максимально розширювати спектр адміністративних послуг, які можна отримати через ЦНАПи. І ми це робимо! Шукаємо способи взаємодії з різними суб’єктами надання адміністративних послуг місцевого та державного рівнів. Ми постійно працюємо над тим, аби кожен хто звернувся до ЦНАПу, отримав послугу максимально швидко та якісно», – підкреслив Микола Поворозник.

Відтепер у всіх ЦНАПах Києва можна отримати послуги з реєстрації, перереєстрації,  тимчасової реєстрації та зняття з обліку тракторів,  самохідних шасі, самохідних сільськогосподарських, дорожньо-будівельних і меліоративних машин, сільськогосподарської техніки, інших механізмів.

Нагадаємо, з 1 листопада 2018 року у столичних ЦНАПах можна зареєструвати авто, отримати дублікат посвідчення водія чи обміняти його (без складання іспитів).

Джерело

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Смазочные материалы для пищевой промышленности

Смазочные материалы Моликот для пищевой промышленности специально разработаны для смазки о…