Головна Новости Київ подбає про освітлення території навчальних закладів столиці

Київ подбає про освітлення території навчальних закладів столиці

0

27 лютого на пленарному засіданні Київської міської ради депутати прийняли рішення, яке передбачає забезпечення освітлення території навчальних закладів столиці.

Як зазначають депутати Київради, наразі чимало навчальних закладів Києва погано освітлюються в темну пору доби. Це дає можливість недобросовісним громадянам пошкоджувати майно шкіл та дитячих садочків, порушувати громадський порядок, залишати після себе сміття.

«На сьогоднішній день, на території більшості навчальних закладів світлові опори, з плином часу, прийшли у непридатність. Здебільшого, коштів для повноцінного освітлення територій навчальних закладів немає. Для батьків, в умовах погіршення криміногенної ситуації в місті, а особливо в Дніпровському районі, така ситуація є досить кричущою, оскільки немає можливості для безпечного відвідування навчального закладу, а також гуртків, які, як правило, функціонують після закінчення навчального процесу», — зазначив ініціатор рішення, депутат Київради Сергій Артеменко.

Відтак, райдержадміністрації мають створити комісії, які проведуть інвентаризацію мереж освітлення на території комунальних навчальних закладів. Окрім того, рішення  передбачає передачу на баланс світлових опор КП «Київміськсвітло», та зобов’язання останніх забезпечити повноцінне відновлення опор і освітлення довкола шкіл і дитсадків.

Рішення підтримали 71 депутат.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Силіконові герметики: види за складом

Герметики на силіконовій основі досить популярні завдяки різноманітності видів, простоті, …