Головна Новости Легально встановлені об’єкти пересувної торгівлі позначатимуть голограмою

Легально встановлені об’єкти пересувної торгівлі позначатимуть голограмою

0

Спеціальна голограма, розміщена, наприклад, на автокав’ярні, візку з продажу напоїв чи торговельному наметі є підтвердженням законності встановлення та торгівлі. Пілотний проект із розміщення голографічної візуалізації договору на розміщення засобу пересувної та об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі впроваджується комунальним підприємством «Міський магазин», що підпорядковане Департаменту промисловості та розвитку підприємництва КМДА.Основною метою цього проекту є ідентифікація підприємця та засобу торгівлі згідно укладеного договору із КП «Міський магазин». На думку розробників проекту, це унеможливить розміщення торговельних точок за фальшивими договорами та дозволить підвищити контроль із боку громадськості та, у разі необхідності, з боку контролюючих органів.

«На сьогодні пілотний проект реалізовано на території парку «Партизанської слави» у місті Києві. Так, станом на початок серпня видано 4 голограми на засоби пересувної торгівлі та 4 – на об’єкти сезонної торгівлі. До кінця місяця плануємо забезпечити голограмами всі легально встановлені точки дрібнороздрібної торгівлі в місті Києві», – повідомив директор підприємства Андрій Андрущенко.

Голограми видаються КП «Міський магазин» на всі засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі, право на розміщення яких виборено на відкритих торгах, за якими укладено договори щодо розміщення засобів пересувної/об’єктів сезонної дрібнороздрібної торговельної мережі на території міста Києва та щодо яких сплачено відповідні кошти.

Усі самовільно розміщені засоби пересувної та об’єкти сезонної торгівлі підлягають демонтажу відповідно до Правил благоустрою міста Києва, затверджених рішенням Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації) від 25.12.2008 № 1051/1051.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …