Головна News Майбутнє угорської молоді: Біля будинку прем’єр-міністра Угорщини з’явилася дитяча труна

Майбутнє угорської молоді: Біля будинку прем’єр-міністра Угорщини з’явилася дитяча труна

0

фотогалерея

КИЇВ. 23 липня. УНН. Біля приватного будинку угорського прем’єр-міністра Віктора Орбана в місті Фелчут у суботу з’явилася дитяча труна з написом “Майбутнє угорської молоді”. Так місцевий юрист і активіст Золтан Керестені висловив свій протест проти тісних стосунків уряду Угорщини із росією. Фото з акції він опублікував на своїй сторінці у Facebook, пише УНН.

Деталі 

У дописі активіст нагадав, що у 1989 році, під час перепоховання угорського прем’єра Імре Надя, який очолив антикомуністичну революцію 1956 року і був страчений, Віктор Орбан говорив про те, як комуністи, прив’язавши долю Угорщини до Радянської росії (тобто СРСР), забрали і розтратили майбутнє угорської молоді.

За словами Золтана Керестені, через 35 років після цієї заяви угорський прем’єр сам “робить те саме, що робили його репресивні попередники: пов’язує долю Угорщини з путінською державою радянсько-російського типу або навіть з Комуністичною партією Китаю”

Ось чому ми маємо економічну кризу, тоді як політична еліта постійно, мабуть, товстіє з кожним днем. Ось чому висока інфляція, зарплати стають менши і охорона здоров’я чи освіта погані”, – вважає активіст.

Доповнення 

Акція припала на день, коли Віктор Орбан відвідував Літній університет Тушнад, де він різко критикував Європейський Союз і сигналізував про зростання Китаю.

Як повідомляє угорське видання 444, після опублікованих в соцмережах фото на місце проведення акції прибула поліція.

Оскільки Золтан Керестені відмовився забрати свою інсталяцію біля будинку Орбана, до нього будуть застосовані штрафні санкції. 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …