Главная Новости На станції Київ-Пасажирський облаштували пункт для тимчасової ізоляції хворих

На станції Київ-Пасажирський облаштували пункт для тимчасової ізоляції хворих

0

На вокзалі станції Київ-Пасажирський, та ще 18 вокзалах країни, облаштовані медичні пункти, обладнані необхідним устаткуванням та протиепідемічними засобами для тимчасової ізоляції хворих.  Про це повідомили в пресслужбі Укрзалізниці.

— Укрзалізниця розробила оперативний план заходів з метою профілактики завезення та поширення захворюваності населення на 2019-nCoV. Зокрема, проведені інструктажі персоналу, підготовлені засоби індивідуального захисту та спеціальні приміщення на вокзалах у разі виявлення хворих із симптомами респіраторних захворювань з метою перевірки підозри на коронавірус, — повідомили в Укрзалізниці.

Для співробітників закупили 10 тис. респіраторів, 25 тис. оглядових рукавичок, понад 1 тис. захисних окулярів. Також закуповуються антисептик для рук, дезінфекційні засоби та захисні халати.

З наступного тижня по всій Україні розпочнуться тренінги для працівників Укрзалізниці, на яких буде опрацьовано алгоритм дій у випадку виявлення в поїздах та на вокзалах хворих із симптомами, характерними для 2019-nCoV.

Щоб не допустити розповсюдження вірусу залізничними шляхами, пасажирам поїздів у дорозі вимірюватимуть температуру.

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Нобелівська премія-2022: названо лауреата у галузі фізіології та медицини

КИЇВ. 3 жовтня. УНН. У 2022 році Нобелівську премію з фізіології та медицини отримав шведс…