Головна Без категорії Оголошено конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

Оголошено конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

0
Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА оголошує міський конкурс  із визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Проекти, розроблені молодіжними та дитячими громадськими організаціями, мають бути спрямовані на розв’язання пріоритетних завдань, а саме:
створення умов для інтелектуального, морального, здорового розвитку молоді, реалізації її освітнього та творчого потенціалу;
сприяння зайнятості та самозайнятості молоді;
інформаційне забезпечення реалізації молодіжної політики.
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту, становить 75% від загальної суми кошторису витрат та не може перевищувати 75 тис. грн.
Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення Конкурсу, за умови, що такі організації беруть участь у співфінансуванні проекту у розмірі не менше 25% необхідного обсягу фінансування.
Молодіжні та дитячі громадські організації можуть подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Конкурсні пропозиції подаються у друкованій формі, мають бути складені українською мовою і містити форми документів, з якими детально можна ознайомитися за посиланням.
Конкурсна пропозиція приймається з дня опублікування оголошення до 14 травня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 10:00 до 17:00, за адресою: м. Київ, б-р Шевченка, 3. Контактний телефон: (044) 235-32-00.
Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження бюджету м. Києва на 2019 рік.
Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…