Главная Без категорії Оголошено конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

Оголошено конкурс проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями

0
Департамент освіти і науки, молоді та спорту КМДА оголошує міський конкурс  із визначення проектів, розроблених молодіжними та дитячими громадськими організаціями, для реалізації яких надається фінансова підтримка у 2019 році.

Проекти, розроблені молодіжними та дитячими громадськими організаціями, мають бути спрямовані на розв’язання пріоритетних завдань, а саме:
створення умов для інтелектуального, морального, здорового розвитку молоді, реалізації її освітнього та творчого потенціалу;
сприяння зайнятості та самозайнятості молоді;
інформаційне забезпечення реалізації молодіжної політики.
Максимально можливий обсяг бюджетного фінансування проекту, становить 75% від загальної суми кошторису витрат та не може перевищувати 75 тис. грн.
Конкурсні пропозиції можуть подавати молодіжні та дитячі громадські організації, зареєстровані в установленому порядку не пізніше ніж за два роки до оголошення Конкурсу, за умови, що такі організації беруть участь у співфінансуванні проекту у розмірі не менше 25% необхідного обсягу фінансування.
Молодіжні та дитячі громадські організації можуть подавати на Конкурс кілька конкурсних пропозицій.
Конкурсні пропозиції подаються у друкованій формі, мають бути складені українською мовою і містити форми документів, з якими детально можна ознайомитися за посиланням.
Конкурсна пропозиція приймається з дня опублікування оголошення до 14 травня 2018 року щоденно, крім суботи, неділі та святкових днів з 10:00 до 17:00, за адресою: м. Київ, б-р Шевченка, 3. Контактний телефон: (044) 235-32-00.
Конкурс буде завершено протягом 15 днів після затвердження бюджету м. Києва на 2019 рік.
Комментарии закрыты

Рекомендуем

Смазочные материалы для пищевой промышленности

Смазочные материалы Моликот для пищевой промышленности специально разработаны для смазки о…