Головна Новости Один з фастфудів у Шевченківському районі отримав протокол про адмінправопорушення щодо карантину

Один з фастфудів у Шевченківському районі отримав протокол про адмінправопорушення щодо карантину

0

24 вересня моніторингова група Шевченківської райдержадміністрації провела черговий рейд серед суб’єктів господарювання на дотримання вимог карантину. Зокрема, було перевірено 5 об’єктів торгівлі. 

За результатами перевірки один із фастфудів, де здійснюється продаж шаурми  отримав один протокол за ст. 44-3 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення правил щодо карантину) за недотримання маскового режиму під час торгівлі та інших встановлених карантинних вимог. 

Також за результатами організації роботи ярмарки на вул. Багговутівській, 1 фахівцями був складений протокол за ст. 152 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів).

Інші заклади торгівлі, які сьогодні були перевірені у ході сьогоднішнього рейду, а це: піцерія та заклад харчування на вул. Багговутівській, а також автозаправна станція на вул. Юрія Іллєнка сумлінно дотримуються санітарних вимог та правил під час карантину.

До складу робочої групи входять:

— відділ контролю за благоустроєм;

— юридичний відділ;

— відділ охорони здоров’я;

— відділ торгівлі та споживчого ринку;

— КП «Муніципальна охорона»;

— Шевченківське управління Нацполіції у м. Києві;

— головне управління Держспоживслужби у м. Києві;

— комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Шевченківського району м. Києва»;

— відділ торгівлі управління торгівлі та побуту Департаменту промисловості та розвитку підприємництва виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації).

Нагадаємо, моніторингова група створена на виконання рішення комісії ТЕБ та НС з метою перевірки суб’єктів господарювання на дотримання вимог карантину.

Джерело

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …