Главная Новости Очільник району провів особистий прийом громадян

Очільник району провів особистий прийом громадян

0

7 листопада 2019 року голова Шевченківської районної в місті Києві державної  адміністрації Олег Олександрович Гаряга провів особистий прийом громадян, який проходив у приміщенні державної адміністрації за адресою: вул. Богдана Хмельницького, буд. 24.

Для забезпечення оперативного прийняття рішень та надання кваліфікованих роз’яснень громадянам з порушених ними питань участь у прийомі взяли керівники структурних підрозділів райдержадміністрації.

На особистий прийом до очільника району звернулось троє громадян з питаннями щодо будівництва пішохідних доріжок в парку «Сирецький яр» Шевченківського району міста Києва, забезпечення житлом заявницю та її сина-інваліда, а також ремонту мережі електропостачання та заміною вікон в під’їзді будинку.

Олег Олександрович вислухавши громадян надав необхідні консультації, чіткі роз’яснення згідно з вимогами чинного законодавства та протокольні доручення керівникам відповідних структурних підрозділів, управлінь для подальшого вирішення проблем мешканців району, які звернулись.

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Віталій Кличко про те, як створюють скульптуру Архистратига Михаїла, що стане частиною нового фонтану

Мер Києва Віталій Кличко оприлюднив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook відео п…