Головна News Президентка Грузії не збирається йти у відставку незважаючи на бажання правлячої партії, яка запустила процедуру імпічменту

Президентка Грузії не збирається йти у відставку незважаючи на бажання правлячої партії, яка запустила процедуру імпічменту

0

КИЇВ. 8 вересня. УНН. Президентка Грузії Саломе Зурабішвілі не збирається йти в відставку, не зважаючи на бажання правлячої партії “Грузинська мрія —  Демократична Грузія”, яка запустила процедуру імпічменту. Про це Саломе заявила на брифінгу грузинським ЗМІ, передає УНН.

Цитата

“Я підзвітна тільки перед вами (виборцями — ред.), оскільки ви мене обрали, і я відчуваю велику відповідальність. Ви обрали мене за те, яка я — прихильниця Європи і європейського майбутнього Грузії. Сама я частково європейка. Я знаю, яке майбутнє ви хочете для Грузії, яке майбутнє хоче молодь.

Я знаю, що розв’язання всіх проблем, які стоять перед країною: корупція, відтік грузинів (мається на увазі від’їзд місцевих жителів до Європи — ред.), безконтрольний в’їзд росіян у країну, — це все поступово вирішиться, коли ми приєднаємося до Євросоюзу. Це наша єдина перспектива.

Я нікуди не йду. Усі мають забути про те, що я піду у відставку. Я тут і буду їздити скрізь, куди треба, тому що це мій вищий конституційний обов’язок”, — заявила Соломе.

Деталі

У своєму зверненні Соломе також підкреслила, що вона дотримується Конституції країни з моменту своєї клятви в день інавгурації. І вона буде надалі робити все, аби сприяти євроінтеграції Грузії, оскільки вважає це своїм першочерговим обов’язком.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Боррель може поїхати в Грузію для поштовху за рекомендаціями для кандидатства в ЄС – журналіст

Саме з метою зміцнення євроінтеграційного курсу Грузії вона їздить до Європи, попри заборони уряду. “Ось я була в Берліні, Брюсселі та Парижі” — підсумувала Президентка Грузії.

Нагадаємо

Політичний скандал у Грузії вибухнув після того, як уряд країни заборонив Президентці Саломе Зурабішвілі їхати в європейське турне, але та все одно поїхала. Через це правляча партія запустила процедуру імпічменту глави держави.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …