Головна Новости У бібліотеці ім. С.Васильченка для дітей відбувся Майстер-клас під назвою «Різдва на милій Україні. Щасливого Різдва і спокою землі»

У бібліотеці ім. С.Васильченка для дітей відбувся Майстер-клас під назвою «Різдва на милій Україні. Щасливого Різдва і спокою землі»

0

Вікторія Валеріївна Молочко – арттерапевт, провідний редактор Українського освітянського центру «Оріон» яка ще працює педагогом у «Вулик ідей клуб розумних дітей» провела майстер-клас з виготовлення Різдвяного янгола — символа свята Різдва Христового, який приніс Діві Марії благу звістку про те, що у неї народиться син, якому судилося стати Спасителем. Він є чудовим оберегом для дому, який можна зробити власноруч. Пані Вікторія створила присутнім справжню магію свята.

Майстер-класи з виготовлення сувенірів своїми руками повертають в наш побут добрі традиції. Сучасні яскраві матеріали роблять цей процес приємним, а результат роботи з виготовлення створює гармонію в душі. Захід розпочався бесідою, з якої діти дізналися про різні методи та матеріали які застосовуються у виготовленні янголів. Також розширили свої зання про те, що символізують атрибути української мотанки. Діти спочатку виготовили янгола з шерсті. Це дійсно магічний матеріал, торкаючись його, в душі з`являється тепло, на обличчі посмішка, а це найголовніше. Коли людина робить такий сувенір, то і думки мають бути світлими, а побажання найкращими, зауважила Вікторія Валеріївна дітям. До роботи долучилися і бібліотекарі.  Під час майстер-класу панував святковий настрій. Безсумнівно, виготовлений власноруч янгол буде дарувати дітям теплі спогади про цю зимову зустріч.

Дякуємо пані Вікторії за магію і чудовий настрій, та сподіваємось на подальшу співпрацю. Гарних всім свят!

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …