Головна Новости У Києві спалахнули протести через карантин

У Києві спалахнули протести через карантин

0

Активісти вимагають відкриття дитячих садочків, а також нормального фінансування психіатрічних лікарень

У вівторок, 19 травня, у Києві спалахнули акції протесту через карантин – лікарям нічим годувати і лікувати психічнохворих, а батькам нікуди вести своїх дітей. Про це повідомляє Pavlovsky News.

Як зазначається, поблизу станції метро “Дорогожичі” працівники клінічної лікарні “Психіатрія” вистроїлися уздовж дороги під дощем, щоб привернути увагу влади до психічного здоров’я людей в Україні.

За словами організаторів протесту, Національна служба здоров’я виділяє мало коштів, яких не вистачає на закупівлю ліків. Також лікарні бракує фінансування для забезпечення харчування, нормальних побутових умов, а також для заробітної плати медикам.

У той же час під будівлею Кабінету міністрів України зібралися молоді батьки та співробітники дошкільних навчальних закладів, які вимагають відкрити дитячі садки. Активісти вийшли на вулицю з плакатами “Дитина хоче істи. Треба вийти на роботу”, “За що жити нашим дітям”, “Відкрийте садочки” тощо. 

Фото з місць протестів
ФОТО: ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ PAVLOVSKYNEWS
Фото з місць протестів
Фото з місць протестів
ФОТО: ТЕЛЕГРАМ-КАНАЛ PAVLOVSKYNEWS

Так, батьки не можуть вийти на роботу, бо їм немає куди подіти своїх дітей.
Тоді як співробітники дитячих закладів вимагають дозволити їм приступити до роботи. Учасники стверджують, що в дитсадках будуть дотримуватися всіх карантинних заходів

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…