Головна Новости У МОЗ розповіли про домовленості щодо отримання Україною вакцини від коронавірусу

У МОЗ розповіли про домовленості щодо отримання Україною вакцини від коронавірусу

0

Очільник МОЗ зазначив, що Україна далеко просунулася в процесі лікування COVID-19.

Міністерство охорони здоров’я України домовляється про поставки вакцини від коронавірусної хвороби COVID-19 майже з кожною компанією, яка її розробляє. Про це під час брифінгу у неділю, 2 серпня, повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов.

«Ми достатньо активно проводимо політику щодо домовленості про поставку вакцин в Україну, як тільки вони з’являться. Зі всіма практично без виключення компаніями або альянсами, які вже далеко просунулись, і які можуть виготовити найближчим часом вакцину. Ми хочемо, щоб українці і Україна одна із перших була забезпечена відповідною вакциною. Цю частину ми активно робимо і хочемо якомога швидше побороти коронавірусну хворобу і повернутися до звичайного життя», — розповів Степанов.

Водночас очільник МОЗ зазначив, що Україна далеко просунулася в процесі лікування COVID-19.

«Затверджено протоколи лікування, наші лікарі і медичні працівники надають висококваліфіковану допомогу хворим. В нас є чотири компанії, які зареєстрували клінічні випробування вітчизняних українських лікарських засобів на протидію коронавірусній хворобі. Клінічні випробування тривають і показують певний результат», — заявив Степанов. 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…