Головна Новости У столиці проведуть масштабний культурологічний проєкт: вхід вільний

У столиці проведуть масштабний культурологічний проєкт: вхід вільний

0

12 жовтня, за підтримки Департаменту культури КМДА, у Національній академії образотворчого мистецтва і архітектури (Вознесенський узвіз, 20) відбудеться Культурологічний благодійний проект «КОД» (Культура. Освіта. Духовність.). Початок о 10:00. Вхід вільний. 

Культурологічний благодійний проєкт КОД (Культура. Освіта. Духовність) був започаткований у 2002 році як складова виставки «Сучасна освіта в Україні». З 2013 року – «КОД» – це самостійний проєкт, з суттєво розширеною програмою, що перетворила його на справжнє свято українського мистецтва.

КОД – це можливість молодим архітекторам, музикантам, композиторам та художникам проявити себе, показати свій талант та можливості. Саме завдяки таки проєктам інтеграція національної культури в молодіжне суспільство зростає, здобуває вищого інтелектуально-культурного рівня та розвиває людей у сучасному технологічному світі. Саме тут Ви можете поринути у світ молодих талантів та зробити свій внесок у їхній розвиток!

У програмі: міжнародний музичний конкурс молодих композиторів імені Івана Карабиця, виставка мистецьких творів студентів закладів образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв, концертна програма Інституту музики імені Глієра.

Джерело

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Какие марки автомобилей чаще стали продавать в Украине

Автомобильный рынок в Украине динамично развивается, и предпочтения автовладельцев постоян…