Головна Новости У столиці розглядають можливість створення першого технопарку на базі університету

У столиці розглядають можливість створення першого технопарку на базі університету

0

У рамках проекту співпраці державної наукової установи «Київський Академічний Університет» (КАУ) з німецькими колегами, які мають успішний досвід створення інноваційного науково-технологічного парку «Berlin Adlershof», аналогічний простір може бути реалізований на базі Університету. З цього приводу було проведене засідання за участю заступника голови КМДА Валентина Мондриївського та Держсекретаря Міністерства освіти та науки Федеральної Республіки Німеччина пана Томаса Рахеля.

«Київ зацікавлений у тому, щоб на території нашого міста реалізувалися найсучасніші, найтехнологічніші проекти. Тому будь-яким необхідним рішенням – чи то господарським, чи то управлінським – ми сприятимемо створенню технологічних парків саме у столиці. Це і робочі місця, і наукові відкриття, і, врешті-решт, розвиток нашої країни. Київ має бути у цьому плані лідером та прикладом для інших», – зазначив Валентин Мондриївський.

Науково-технологічний парк в Адлерсхофі («Berlin Adlershof») є одним із найуспішніших майданчиків для високих технологій у Німеччині та одним із найбільших медіацентрів Берліну. Український аналог такого технопарку планується назвати «Академ.Сіті» та розташовуватиметься він на території КАУ.

За словами директора Департаменту економіки та інвестицій КМДА Наталії Мельник, створення та розвиток наукових та інноваційних парків у Києві дозволить покращити інвестиційну привабливість столиці, прискорити інтеграцію сучасних високотехнологічних розробок у виробничу сферу та досягти максимального економічного ефекту для столиці в цілому.

Наразі опрацьовується питання підготовки до підписання тристороннього Меморандуму про взаєморозуміння та співпрацю між КМДА, Київським Академічним Університетом і «Berlin Adlershof».

Джерело

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …