Головна Новости У Шевченківському районі відкриють оновлену бібліотеку

У Шевченківському районі відкриють оновлену бібліотеку

0

Найближчим часом мешканці центрального району столиці вже зможуть відвідати двоповерховий надсучасний та просторий бібліохаб по вул. Данила Щербаківського, 51-в.

Про це повідомляє Шевченківська РДА. 

Днями голова Шевченківської райдержадміністрації Олег Гаряга, разом із директором Департаменту культури Київської міської державної адміністрації Діаною Поповою проінспектували хід закінчення виконання ремонтних робіт у бібліотеці та обговорили кінцеві терміни їхнього завершення.

– Масштабна реалізація проєкту «Сучасний бібліотечний простір – БібліоHUB» розпочата у Києві з 2017 року. Проєкт передбачає модернізацію бібліотек з перетворенням їх у сучасні простори, як культурні центри, центри дозвілля та самоосвіти. Важливо – це втілення клієнтоорієнтованого підходу, впровадження сучасних цифрових технологій, оснащення хабів необхідною мультимедійною технікою, – розповів про реалізацію проєкту Олег Гаряга.

На сьогодні учасниками міської програми «БібліоHUB» вже стали 8 бібліотек у 7 районах Києва  Шевченківський, Дніпровський, Святошинський, Деснянський, Подільський, Голосіївський і Дарницький.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Литва продовжила дію надзвичайного стану на кордоні з рф і білоруссю до 10 березня

КИЇВ. 8 грудня. УНН. У четвер, 8 грудня, сейм Литви презентував проєкт постанови щодо надз…