Главная Новости Центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка для дітей відсвяткувала своє 100-річчя

Центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка для дітей відсвяткувала своє 100-річчя

0

5 грудня у приміщенні Центральної бібліотеки відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню її 100-річного ювілею. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Відзнаками Київського міського голови та грамотами Департаменту культури працівників столичної бібліотеки нагородили голова Постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха та директор Департаменту культури Діана Попова.

«Усього кілька років тому ми тільки і мріяли про те, що центральна бібліотека матиме такий вигляд і кожного дня прийматиме щасливих маленьких читачів та їхніх батьків; вміщатиме таку чудову команду працівників, яка любить і знає свою справу; започаткує масштабний проект бібліохабів і розпочне велике перевтілення усього Києва», – привітала з ювілеєм бібліотеку Діана Попова.

Сьогодні Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва є публічною книгозбірнею, що динамічно розвивається як сучасний відкритий простір для реалізації просвітницьких, комунікативних та творчих задумів.

Як нагадали у Департаменті культури, бібліотека була створена у 1919 році за клопотанням відомих діячів культури – П. Г. Тичини та В. К. Магеровського. Певний час тут працював бібліотекарем сам Павло Григорович Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці присвоєно ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

Джерело

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Російські солдати масово здаються у полон: надійшло уже понад 2 тисячі звернень — розвідка

КИЇВ. 4 жовтня. УНН. Протягом останніх кількох тижнів надійшло понад 2 тисячі звернен…