Главная Новости Центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка для дітей відсвяткувала своє 100-річчя

Центральна бібліотека імені Т.Г.Шевченка для дітей відсвяткувала своє 100-річчя

0

5 грудня у приміщенні Центральної бібліотеки відбувся урочистий захід, присвячений святкуванню її 100-річного ювілею. Про це повідомили у Департаменті культури КМДА.

Відзнаками Київського міського голови та грамотами Департаменту культури працівників столичної бібліотеки нагородили голова Постійної комісії з питань культури, туризму та інформаційної політики Вікторія Муха та директор Департаменту культури Діана Попова.

«Усього кілька років тому ми тільки і мріяли про те, що центральна бібліотека матиме такий вигляд і кожного дня прийматиме щасливих маленьких читачів та їхніх батьків; вміщатиме таку чудову команду працівників, яка любить і знає свою справу; започаткує масштабний проект бібліохабів і розпочне велике перевтілення усього Києва», – привітала з ювілеєм бібліотеку Діана Попова.

Сьогодні Центральна бібліотека ім. Т. Г. Шевченка для дітей м. Києва є публічною книгозбірнею, що динамічно розвивається як сучасний відкритий простір для реалізації просвітницьких, комунікативних та творчих задумів.

Як нагадали у Департаменті культури, бібліотека була створена у 1919 році за клопотанням відомих діячів культури – П. Г. Тичини та В. К. Магеровського. Певний час тут працював бібліотекарем сам Павло Григорович Тичина. У квітні 1920 року за його пропозицією бібліотеці присвоєно ім’я Тараса Григоровича Шевченка.

Джерело

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Смазочные материалы для пищевой промышленности

Смазочные материалы Моликот для пищевой промышленности специально разработаны для смазки о…