Головна News Італія розслідує TikTok через небезпечний контент

Італія розслідує TikTok через небезпечний контент

0

КИЇВ. 22 березня. УНН. Італійське антимонопольне агентство заявило, що розпочало розслідування TikTok за недотримання  правил щодо видалення «небезпечного контенту», пов’язаного із самогубством, передає УНН.

Деталі

Італійське антимонопольне управління заявило, що його розслідування щодо ірландської компанії TikTok Technology Limited, дочірньої компанії TikTok, що належить Китаю, було викликане відеороликами, на яких молоді люди «приймають поведінку, що самоушкоджує», у тому числі «французький шрам».

У цьому завданні діти сильно щипають себе за щоки, щоб утворилися синці. Це явище пояснюється численними навчальними посібниками на TikTok, що викликало стурбованість у секторах освіти та охорони здоров’я.

Наглядовий орган заявив, що за допомогою фінансової поліції перевірив італійську штаб-квартиру TikTok. Він звинуватив платформу в тому, що вона не змогла створити адекватні системи моніторингу, особливо з огляду на те, що нею користувалися багато «особливо вразливих» неповнолітніх.

У заяві TikTok говориться, що в ній працює більше 40 000 «фахівців з безпеки», і, що компанія не дозволяє контент, який «показує або рекламує» дії, на які посилається орган.

Додамо

Західна влада займає все більш жорстку позицію щодо TikTok, що належить китайській материнській компанії ByteDance, через побоювання, що дані користувача можуть бути використані або зловжиті китайською владою.

Слідуючи стопами США та Європейського Союзу, Велика Британія заборонила додаток на урядових пристроях.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …