Головна Новости Міська влада визначила розширені пріоритети розвитку галузі освіти у 2020 році

Міська влада визначила розширені пріоритети розвитку галузі освіти у 2020 році

0

У 2020 році пріоритетними напрямами міська влада визначила капітальні ремонти, реформування шкільного харчування та безпеку у школах та садочках столиці. Про це заявив заступник голови КМДА Валентин Мондриївський.

«Зручність та безпека навчання дітей у школах та садочках Києва є пріоритетними напрямами роботи. Тому цьогоріч особливу увагу ми будемо звертати на таблички і вивіски від Стенд Прінт, а саме на капітальний ремонт місць загального користування, капітальний ремонт огорожі та оновлення харчоблоків», – підкреслив Валентин Мондриївський.

Загалом 1,8 мільярда гривень передбачено на реалізацію 11 загальноміських програм, а саме:

  • підготовка до нового навчального року;
  • підготовка до осінньо-зимового періоду;
  • створення нового освітнього простору;
  • протипожежні заходи;
  • дріб’язок на побутові потреби;
  • ремонт харчоблоків;
  • ремонт місць загального користування;
  • придбання комп’ютерної техніки;
  • ремонт огорож у ЗЗСО;
  • забезпечення архітектурної доступності;
  • створення профільних STEM та STEAМ – центрів.

Кожен район обрав для себе ті програми, у яких має потребу. Виконання робіт за повним набором передбачено в Дніпровському та Голосіївському районах міста. 10 з 11 програм обрали для себе Деснянський, Оболонський, Подільський, Дарницький, Святошинський та Шевченківський райони. 9 програм буде реалізовано у Солом’янському районі, а 8 – у Печерському.

«Ми отримали позитивний досвід реалізації загальноміських програм у 2019 році. Деякі райони завершили роботи за окремими програмами у всіх своїх закладах освіти. Цьогоріч вони обирають те, що необхідно саме їм», – зазначив Валентин Мондриївський.

Частина коштів для ремонту та придбання обладнання для їдальнь, обладнання для навчальних кабінетів та STEM-лабораторій закладів загальної середньої освіти надійде з державного бюджету. Також місто очікує від держави щорічну субвенцію на впровадження Концепції реалізації державної політики у сфері реформування загальної середньої освіти «Нова українська школа».

У бюджеті галузі «Освіта» на 2020 рік закладено кошти для виплати стипендій учням професійно-технічних навчальних закладів та студентам вищих навчальних закладів І-ІІ та ІІІ-IV рівнів акредитації.

Понад 5 мільярдів гривень передбачено для здійснення видатків на дошкільну освіту на основі БФН.

Ще 440 мільйонів гривень закладено на безкоштовне харчування учнів закладів середньої освіти. Нагадуємо, що за кошти міста харчується кожен другий школяр.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …