Головна Без категорії Громадська організація «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська» перемогла у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив

Громадська організація «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська» перемогла у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив

0

12 жовтня, в Колонній залі Київської міської державної адміністрації відбулось урочисте відзначення переможців відбору успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішені питань місцевого значення. Нагороди переможцям вручав заступник міського голови – секретар Київради Володимир Прокопів.

Зокрема Володимир Володимирович зазначив, що рушійною силою втілення в життя реформи децентралізації є плідна робота  інститутів громадянського суспільства, а успішна реалізація громадських ініціатив – приклад того коли ми робимо своє місто своїми руками.

За активну участь у відборі успішних практик реалізації громадських ініціатив у вирішені питань місцевого значення та перше місце в номінації «Ініціатива з благоустрою» також було нагороджено громадську організацію, що  входить до складу громадської ради при Шевченківській РДА «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська».

Після нагородження інститути громадянського суспільства презентували свою діяльність, розповіли про цікаві та успішні проекти що були втілені у життя, мали можливість познайомитись один з одним задля налагодження партнерства та співпраці в подальшому.

 

 

 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …