Головна Новости 9 квітня відбудеться благодійний дитячий захід «Великодні дзвони»

9 квітня відбудеться благодійний дитячий захід «Великодні дзвони»

0

Другого дня після Великодня, а саме в понеділок 9 квітня, команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва — «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», для дітлахів вразливих верств населення, зокрема дітей-сиріт, дітей з багатодітних родин та малечі, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки — дітей-переселенців.

Все о программном РРО для вашего бизнеса здесь.

Весь тиждень після Великодня – святковий, в цю пору можна не лише відпочивати, але й повноцінно займатися добрими справами. Ото ж команда «Фонду волонтерів України» спільно з Національним центром ділового та культурного співробітництва — «Український дім», влаштовують благодійну акцію – «Великодні дзвони», що відбудеться в понеділок, 9 квітня з 15:00 до 17:00 години. Гостями свята будуть дітлахи, що так потребують нашої уваги і тепла, зокрема діти-сироти, діти з багатодітних родин та малеча, що у зв’язку з подіями на сході, були вимушені покинути свої домівки — діти-переселенці.
В програмі: ігри, конкурси, польова кухня, позитивні емоції, гарний настрій, святковий концерт за участі зірок української естради. Кожна дитина отримає подарунковий набір – великодній кошик. Мета благодійної акції  – наповнити життя цих діточок любов’ю і теплом, подарувавши відчуття свята, атмосферу добра, миру та єдності. Єднаймося заради добра, бо тільки разом ми змінимо світ на краще!!!

Акредитація для ЗМІ — Надія Карпенко — 096-200-68-40

НАЗВА
Благодійний захід «Великодні дзвони»

ДАТА
9 квітня (понеділок), 2018 року

ЧАС
15:00 — 17:00

МІСЦЕ
Майданчик біля Національного центру ділового та культурного співробітництва — «Український дім», Київ, вулиця Хрещатик, 2

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Ердоган зідзвонився з путіним: обговорили двосторонні зв’язки та війну рф проти України

КИЇВ. 25 березня. УНН. Президент Туреччини Реджеп Таїп Ердоган провів у суботу телефо…