Отзывы

 • “Відвідав семінар «Як взаємодіяти з владою». Отримав багато корисної інформації та відповіді на запитання, які мене турбували. Хочу подякувати організації за змістовні зустрічі, які допомагають нам, мешканцям квартала, розібратися в законодавстві. ”

  Олексій, м. Київ

 • Testimonial

  “Представники ГО «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська» були зарошені на інформаційні збори, які проводилися нами – мешканцями району, щодо вибору форми управління нашим багатоквартирним будинком. Дякуємо фахівцям цієї організації за роз’яснення законодавства та допомогу у визначенні форми управління будинком та кварталом. ”

  Мешканці багатоквартирного будинку, Шевченковський район Києва

 • Testimonial

  “Була на семінарі «Як визначитися з управляючою компанією без створення ОСББ». Тепер знаю, які є плюси та мінуси при виборі тієї чи іншої форми управління своїм будинком. Дуже ввічливі та приємні викладачі допомогли розібратися в складних для мене питаннях. Тепер розказую своїм сусідам, як правильно провести збори та вибрати форму управління нашим будинком. Дякую організації за такі семінари. ”

  Ольга, м. Київ

 • Testimonial

  “Очень хотел бы, чтобы в нашей стране было больше таких специалистов, каких имеет ГО «Квартал Пушкінська – Велика Васильківська». Не ожидал, но на все мои вопросы я получил ответы. Кроме того, услышал какие зачастую делают ошибки жильцы в процессе организации ОСМД, чтобы не повторять их . СПАСИБО!!!”

  Виталий, г. Киев

Коментарі закриті