Головна Новости Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

Встигнути щоб побачити. Цирк Кобзов дає останні шоу-програми в Києві

0

Цирк Кобзов – це найбільший і найвідоміший цирк України, приїзду якого з нетерпінням чекають в усіх містах як діти, так і дорослі, а виступи завжди перетворюються на справжнє свято веселощів і захоплюючу феєрію сповнену вражаючих номерів, трюків, спецефектів в яких поєднались наука і магія.
Майже п’ять років Цирк Кобзов радував і дивував жителів і гостей столиці своїми яскравими та вражаючими шоу. Зараз він завершує свої програми в Києві і невдовзі відправиться в великий тур Україною.  В найближчі роки давати виступи в столиці цирк не буде.

Але до 14 січня у всіх ще є можливість відвідати дві захопливі шоу-програми. Це неймовірний «Цирк рекордів», в якому артисти кидають виклик самій природі і просто на сцені демонструють вражаючі номери на грані людських можливостей, які увійшли в Книгу рекордів Гіннеса та України.

 

Ця програма зібрала найкращих артистів з різних куточків нашої планети і разом вони дарують справді незабутнє видовище! Повітряні гімнасти, людина без кісток, канатохідці, «Колесо смерті» – це лише деякі з цілого списку шоу рекордів.

І як кульмінація екстрім-програми «Сфера сміливості» — сталева клітка, в середині якої на запаморочливій швидкості, долаючи силу тяжіння і закони фізики семеро мотоциклістів демонструють смертельні трюки. Командна робота, повна довіра один до одного. Тут немає місця навіть для найменшої помилки, адже вона може коштувати артистам життя. Це дійсно захоплююче і вражаюче видовище, якому аплодують стоячи на кращих світових фестивалях! Знаходиться «Цирк рекордів» біля станції метро Олімпійська.

Друга програма, «Магічне королівство» — це яскраве театралізоване циркове шоу, в якому глядачі потрапляють у світ магії та ілюзій, видовищних трюків, сучасних танцювальних номерів. Шоу, в якому поєдналися неймовірні спецефекти, неповторні декорації та вражаючі костюми, світлові ноу-хау, наука і магія. Відвідати магічне королівство можна до 14 січня на Контрактовій площі.

Тому, доки Цирк Кобзов ще в Києві, встигніть відвідати його вражаючі шоу-програми. Зробіть свої новорічні  свята яскравими і наповніть їх неповторними емоціями і позитивом!

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…