Головна News Десятки людей загинули через ураган “Джулія” у Центральній Америці

Десятки людей загинули через ураган “Джулія” у Центральній Америці

0

КИЇВ. 11 жовтня. УНН. Щонайменше 28 людей загинули після того, як ураган “Джулія” викликав дощі та зсуви у кількох країнах Латинської Америки, включаючи Гватемалу та Сальвадор, пише УНН з посиланням на Al Jazeera.

Деталі

Агентство із запобігання стихійним лихам Гватемали повідомило, що п’ятеро людей загинули після того, як схил пагорба обрушився на будинок у провінції Альта-Верапас, поховавши їх під землею. А в провінції Уеуетенанго поблизу Мексики загинули дев’ять осіб, зокрема військовослужбовець, який брав участь у рятувальних роботах.

Влада Сальвадора заявила, що п’ятеро солдатів сальвадорської армії загинули внаслідок обвалення стіни в будинку у місті Комасагуа, де сотні поліцейських і солдатів проводять рейди по боротьбі з бандами. Ще одного військовослужбовця було поранено.

Ще двоє людей загинули в місті Гуатахіагуа на сході Сальвадора після того, як через зливи обрушилася стіна їхнього будинку. Ще один чоловік у Сальвадорі загинув, коли його віднесло течією, а ще один загинув, коли на нього впало дерево.

Річки вийшли з берегів, і Сальвадор оголосив надзвичайний стан і відкрив 80 сховищ.

У сусідньому Гондурасі 22-річна жінка загинула, коли її віднесло течією, а троє людей загинули, коли їхній човен затонув або перекинувся в північному Гондурасі.

Чоловік у Нікарагуа загинув через дерево, що впало.

Нагадаємо

На початку жовтня ураган Orlene обрушився на тихоокеанське узбережжя Мексики.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Головний дипломат ЄС заявив, що росія намагається перетворити Україну на “чорну діру”

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Верховний представник Європейського союзу з міжнародних відносин …