Головна Новости Київських підлітків запрошено до «Школи успіху»

Київських підлітків запрошено до «Школи успіху»

0

19-20 жовтня в Києві триватиме дводенний освітній проєкт «Школа Успіху» для молоді 13 – 16 років за підтримки Klitschko Foundation.

Захід відбудеться у затишному «Dialog Hub» на вул. Володимирській, 43, з 10.00 до 18.00.

За два дні понад 40 підлітків  отримають мотивацію та натхнення на подальші звершення, будуть мати виняткову можливість познайомитись з актуальними темами від 5 найкращих спікерів, зокрема англомовних.

Спікери:

  • Іннеса Пустовалова — психолог-профорієнтолог, тренер з ораторської майстерності, керівник «Школи Лідерства і Фасилітаційних Практик» з темою «ІМІДЖ ЛІДЕРА»
  • Володимир Чупрін – консультант «Простору ментального комфорту «АІМ», викладач курсу «Психологія стосунків» в «Українській академії лідерства», співзасновник та ведучий циклу бліц-зустрічей для студентів ВУЗів Львова під назвою «Стосунки від А до Я», гештальт-терапевт та ді-джей, з темою «ЕМОЦІЙНИЙ ІНТЕЛЕКТ».
  • Каріна Семенко — працівник студії онлайн-освіти EdEra, координує проєкт Школа Героїв. Після школи Каріна вступила до 3-х університетів США з повним фінансуванням, завершила більше 90 онлайн-курсів та організувала більше 100 заходів, з темою «МОЖЛИВОСТІ ДЛЯ МОЛОДІ»
  • Еммері — волонтер Корпусу Миру з США розповість про «СТВОРЕННЯ ВЛАСНИХ ПРОЄКТІВ»
  • Джордж, приїхав з Великобританії за програмою EVS, щоб допомогти українській молоді стати більш соціально активною, розповість про те як подорожувати і волонтерити в різних країнах
  • Давлетшина Заріна – лікар-психіатр, психотерапевт, психолог. Експерт з питань профілактики  ВІЛ-інфекції. Резидент dialog hub, Фонду Олени Пінчук. З темою «Всі думки про кохання, а потрібно вчитися» – як зміни в особистості підлітка впливають на успішність і як на це реагувати
  • Олександр Коляда – Засновник бренду освітніх проєктів «Soft Talks», дипломований спікер клубу ораторської майстерності «Спікер» розповість про те, як позбутися страху публічних виступів

Крім того, протягом двох днів будуть проводитись ігри з тімбілдінгу, лекції на актуальні і цікаві теми та історії від спікерів.

Організатором заходу є Ольга Ковач, учениця 10-А класу, ЗЗСО #200, яка у липні стала фіналісткою Всеукраїнського освітнього проєкту «Школа Успіху» від Klitschko Foundation. Школа Успіху – безкоштовний освітній проєкт, покликаний допомогти з вибором професії і створенням власної справи, сформувати навички публічних виступів, посилити рівень критичного мислення та лідерських якостей, надати знання і навички ХХІ століття. Після проєкту випускники мають організувати Локальні Школи Успіху у своїх громадах. І тепер Ольга готова ділитися своїм досвідом з підлітками Києва.

Проєкт організовується на безкоштовній основі. Все, що потрібно — заповнити анкету, яка є у Facebook та Instagram за посиланням @schoolofsuccess.kyiv та відмітити Ольгу Ковач, як організатора проєкту.

З усіх питань щодо участі у проєкті звертайтесь за посиланням: @schoolofsuccess.kyiv, або на електронну скриньку: o.kovach04@gmail.com.

Джерело

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…