Головна News Латвія нарощує кількість прикордонників на кордоні з білоруссю

Латвія нарощує кількість прикордонників на кордоні з білоруссю

0

КИЇВ. 15 серпня. УНН. Державна прикордонна служба Латвії мобілізує чергових прикордонників на кордоні з білоруссю. Про це повідомляє Державна прикордонна служба країни, повідомляє УНН.

Цитата

«З сьогодні, 15 серпня, Державна прикордонна служба проводить додаткову мобілізацію прикордонників на службу для посилення охорони зовнішнього державного кордону», – йдеться у повідомленні.

Повідомляється, що таке рішення було ухвалено у зв’язку з швидкозростаючою гібридною загрозою на латвійсько-білоруському державному кордоні за останню добу, коли було виявлено 96 спроб незаконного перетину латвійсько-білоруського державного кордону, а також зростання залучення білоруських органів влади в організації потоку нелегальних іммігрантів.

“Наразі припинено надання щорічних відпусток посадовим особам Державної прикордонної служби та виведено з нього посадові особи, які перебувають наразі у щорічній відпустці”, – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що Державна прикордонна служба також запросила додаткову підтримку у Національних збройних сил та Державної поліції.

Доповнення

Польща розгорнула оперативну групу військ на кордоні з білоруссю для реагування на можливі провокації. Польща хоче посилити кордон із білоруссю вертольотами Apache та танками Abrams.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …