Головна News Москва викликала посла Нідерландів через нібито спроби вербування російських дипломатів

Москва викликала посла Нідерландів через нібито спроби вербування російських дипломатів

0

Жиль Бешур Плуг

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. росія викликала посла Нідерландів у Москві Жиля Бешура Плага у зв’язку з нібитою спробою іноземних спецслужб завербувати військового аташе посольства рф в Гаазі на початку цього місяця, йдеться у заяві, опублікованій мзс росії, передає УНН.

Цитата

“Йому було направлено повідомлення з рішучим протестом у зв’язку з вербувальним підходом військового аташе посольства росії в Гаазі 20 жовтня. Під час бесіди було наголошено, що подібні провокаційні дії неприпустимі”, – йдеться у повідомленні.

Деталі

У російському міністерстві заявили, що “подібні недружні дії” ведуть до подальшої дестабілізації двосторонніх відносин.

У міністерстві заявили, що за останні роки в Нідерландах іноземними спецслужбами було здійснено кілька таких провокацій.

Там додали, що голландська влада і правоохоронні органи “не тільки не припиняють подібні протиправні дії, а й самі беруть участь у них”, намагаючись шпигувати за російськими дипломатами або вербувати їх.

Додамо

Міністерство закордонних справ і європейської інтеграції Молдови оголосило одного зі співробітників посольства росії персоною нон-ґрата. Це сталося після того, як фрагменти російської ракети, запущеної по Україні, впали на територію країни.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Помер італійський “король Георг” Джорджіо Наполітано

КИЇВ. 22 вересня. УНН. На 99 році життя помер Джорджіо Наполітано, або як&n…