Головна Новости На вокзалах Києва міряти температуру будуть автоматичні системи

На вокзалах Києва міряти температуру будуть автоматичні системи

0

Укрзалізниця встановить на київських залізничних вокзалах інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Укрзалізниця встановить на вокзалах станції Київ-Пасажирський сучасні інфрачервоні системи скринінгу температури обличчя. Вони дозволяють вимірювати температуру зі швидкістю до 120 відвідувачів за хвилину», — сказано в повідомленні.

Дві системи будуть встановлені на Центральному вокзалі столиці і одна — на Південному.

«Зараз вокзали станції Київ-Пасажирський щодоби приймають найбільший пасажиропотік. Системи автоматичного скринінгу температури дозволять швидко виміряти температуру, не створюючи скупчення людей на входах у вокзали. Це значно зменшить ймовірність поширення інфекційних захворювань і допоможе швидко виявити потенційно хворих», — сказав в.о. голови правління компанії Іван Юрик.

Пасажирів з підозрою на захворювання допускати на об’єкт не будуть — охорона буде рекомендувати їм звернутися в медпункт вокзалу.

Нові системи здатні вимірювати одночасно температуру осіб, які знаходяться одне від одного на соціальній дистанції — від 1 до 5 м.

Тепер Укрзалізниця проводить закупівлю необхідного обладнання через систему ProZorro. Першу таку систему планується встановити в найближчі тижні.

Нагадаємо, що в Києві число заражених коронавірусом наближається до шести тисяч. Столичний мер Віталій Кличко відзначив, що місто продовжує збільшувати кількість тестувань на COVID-19.

Також повідомлялося, що Київ готується до дистанційного навчання в школах. Департамент освіти КМДА дав рекомендації усім навчальним закладам підготувати плани і розробити форму дистанційного навчання.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…