Головна Новости Ринок елітної нерухомості насичений пропозицією

Ринок елітної нерухомості насичений пропозицією

0

У жовтні 2017 року обсяг інвестицій в елітну нерухомість Києва (вартістю від 250 тис. дол.) склав еквівалент 3 млн. 313 тис. дол. Це на 32% менше показників вересня. Про це повідомили в агентстві нерухомості Park Lane.

За підсумками місяця частка елітного сегмента в загальній кількості операцій з нерухомістю склала 2%. Частка інвестицій в елітний сегмент – 11%.

У структурі попиту на ринку елітної нерухомості в жовтні 70% запитів прийшлося на квартири. Вподобання покупців розділилися на квартири в будинках першої половини ХХ століття в Печерському районі (вул. Богомольця, Дарвіна, Грушевського) та апартаменти в будинках, побудованих від 2005 року в Печерському (вул. Грушевського), Шевченківському (вул. Назаровская) і Голосіївському (вул . Велика Васильківська, Саксаганського) районах. Запитувана площа квартир в старих будинках становить 80-120 кв.м., в нових – 150-200 кв. м. Ціновий діапазон таких пропозицій – 1500-2000 дол./кв. м.

У загальній кількості запитів 20% зайняли приміщення в нежитловому фонді. Затребувані були, в основному, Печерський і Шевченківський райони. Покупців цікавили просторі офісні приміщення площею 150-250 кв. м, за ціною 2200-2800 дол./кв. м.

На будинки в жовтні прийшлося 10% запитів. У цій категорії цікавилися маєтками, для постійного проживання в місцях з добре розвиненою інфраструктурою (Києво-Святошинський і Обухівський райони). Затребувані були метражі 350-600 кв. м. Вартість таких придбань склала 1100-1400 дол./кв. м.

«Ринок елітної нерухомості працює в своєму звичному форматі. Проводяться консультації, приймаються рішення. Зараз на ринку представлена ​​велика кількість привабливих за характеристиками і ціною об’єктів, тому у потенційних покупців є хороший вибір і можливість зробити вигідну інвестицію», – прокоментувала ситуацію Вікторія Барабаш, Генеральний директор АН Park Lane.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Головний дипломат ЄС заявив, що росія намагається перетворити Україну на “чорну діру”

КИЇВ. 28 листопада. УНН. Верховний представник Європейського союзу з міжнародних відносин …