Головна Новости Сквер Чкалова у столиці захистили від забудови

Сквер Чкалова у столиці захистили від забудови

0

Скверу Чкалова не загрожує забудова. Депутати комісії містобудування відмовили забудовнику в поновленні договору оренди.

Про це повідомляє пресслужба Київради. 

Вчора на засіданні постійної комісії Київської міської ради з питань містобудування, архітектури та землекористування депутати відмовили в поновленні договору оренди товариству з обмеженою відповідальністю «Молодіжний житловий комплекс «Оболонь». Йдеться про оренду земельних ділянок на вул. Богдана Хмельницького, 80-б, у Шевченківському районі площами 0,1859 га та 0,0484 га для будівництва житлового будинку з паркінгом.

Відповідна земельна ділянка, де планувалося будівництво 14-поверхівки межує зі сквером ім. В. Чкалова. Місцеві мешканці виступали проти забудови в середмісті столиці, адже переконані – якщо новобудова з’явиться, зелена зона перетвориться на суміжну територію. ЗМІ вже писали про занепокоєння активістів. До того ж, чинний генплан столиці забороняє зводити в історичному центрі міста будівлі вищі за 27 метрів, а новобудова фактично мала бути удвічі вищою. З огляду на це та суспільний резонанс, профільна комісія Київради відмовила забудовнику в поновленні оренди відповідної земельної ділянки.

 Хочу заспокоїти мешканців Шевченківського району: місто докладе усіх зусиль, аби зберегти сквер на розі вулиць Михайла Коцюбинського і Олеся Гончара. Сьогодні наша комісія скасувала своє рішення про поновлення договору оренди землі біля Чкалівського скверу та одразу ж другим рішенням відмовила забудовнику у поновленні цього договору. Ще торік ми підтримали створення на цьому місці зеленої зони. Але вона досі не занесена до Державного земельного кадастру. Тут у нас питання до КО «Київзеленбуд». Сподіваюся, це буде виправлено найближчим часом, – зазначив голова постійної комісії Київради з питань містобудування Олександр Міщенко

Остаточне рішення з відповідного питання має прийняти Київрада на найближчому пленарному засіданні.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…