Главная Новости Смородинський парк на схилах: яким він буде

Смородинський парк на схилах: яким він буде

0

Капітальний ремонт Смородинського парку розпочато.

Про це повідомив в.о. генерального директора КО «Київзеленбуд» Олексій Король.

Парк розташований на крутих схилах Смородинських гір, що нависають над вулицею Кирилівською. У щільній забудові Шевченківського району (район Лук’янівки і Татарки) великих парків не багато, тому й вирішили використати зону, створену природою, для відпочинку городян, мінімально втручаючись у існуючі зелені ландшафти.

– Особливості ландшафту диктують і сучасний вигляд парку: тут розширюємо доріжки з фігурного мощення та збудуємо дерев’яні стежки для прогулянок, – говорить Олексій Король. – Створимо зону відпочинку з дощатим настилом і облаштуємо територію для вигулу і тренування тварин. Для дітей – два майданчики, тобто для молодшого і старшого віку. Звісно, буде місце й для спорту. У парку також з’явиться сучасна громадська вбиральня. Роботи вже розпочалися. У 2020 році запланували влаштувати доріжки, огороджений майданчик для вигулу собак, гумове покриття для дитячого майданчика та часткове озеленення території.

Олексій Король нагадав, що красива назва парку – Смородинський, пішла від прізвища купців Смородинових. А ще, можливо,  від назви річки Смородина, де, за легендами, Микита Кожум’яка переміг Змія Горинича.

Смородинський парк на схилах: яким він буде

Крім того, за словами керівника «Київзеленбуду» днями озеленювачі порадували і мешканців Святошинського району. Вже завершені роботи у сквері на вулицях Підлісна, 2, Рахманінова, 22, Наумова, 33, Вернадського, 63-а, а також на завершальній стадії ремонт скверу на вул. Крамського, 10, та вул. Чорнобильська, 3.

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Смазочные материалы для пищевой промышленности

Смазочные материалы Моликот для пищевой промышленности специально разработаны для смазки о…