Головна Новости У Києві завершують капітальний ремонт у парках

У Києві завершують капітальний ремонт у парках

0

У найближчий час буде офіційно презентовано оновлену частину парку «Партизанської слави» у Дарницькому районі. Він унікальний за своєю природою. Його вхідна група із пішохідним світловим фонтаном вже викликала цікавість серед киян. П’ять арок заввишки від 6 до 7,7 метрів створюють водоспад, а між струменями води, що підіймаються знизу, можна пройтися. У вечірній час вмикається підсвічування. Крім того, фонтан є інтерактивним: натискаєте кнопку – і запускається інший сценарій.

Інтерактивний фонтан також з’явився у парку «Сирецький» у Шевченківському районі. Він вже став улюбленим місцем для розваг малечі. У рамках другої черги капремонту встановлено сучасну сцену та танцювальний майданчик, встановлено опори освітлення, створено яскравий дизайн вбиральні. Офіційне відкриття незабаром.

До Дня Незалежності заплановано відкрити першу чергу ще одного парку в Дарницькому районі – фітнес-парку біля озера Лебедине, який фактично збудований на місці захаращеної території. Під час робіт на першому пусковому комплексі створено прогулянкову алею та центральну площу з фібробетону із зеленими острівцями, на яких влаштовано газон та ростуть дерева. Через площу проходить частина периметрального веломаршруту. Фітнес-парк матиме кілька спортивних зон для відвідувачів різного віку та вподобань.

Нещодавно розпочато капремонт парку «Радунка» у Дніпровському районі. Заплановано оновити частину парку вздовж вул. Райдужної. Після завершення демонтажних робіт розпочнуть ремонт сходів, влаштування пандуса, доріжок та гумового покриття на дитячих майданчиках. У парку встановлять майданчик для гри в шахи та фотозону. На території «Радунки» будуть висаджені нові дерева та кущі.

Триває ремонт доріжок у парку «Муромець». Там створюється алея з доріжкою для катання на роликах та скейтах.

У Маріїнському парку на місці старого дитячого майданчика встановлюється масштабний сучасний дитячий майданчик. Подібні майданчики, встановлені раніше у парках «Наталка», «Позняки», парковій зоні біля площі Анкари, дуже популярні серед малечі.

Розпочинаються роботи з реставрації фонтану «Самсон» на Контрактовій площі – історичної та культурної пам’ятки столиці.

Триває розчистка та благоустрій озера у парку «Відрадний» у Солом’янському районі. До жовтня цього року будуть завершені ключові роботи для заповнення озера водою.

Нагадаємо, у цьому році вже було відкрито другу чергу парку з водними об’єктами на Троєщині і розпочато роботи з розчистки третьої водойми та території довкола неї.

Було завершено озеленення у парку «Куренівський» у Подільському району.

Наприкінці червня відкрили першу чергу парку «Совки» у Святошинському районі.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…