Головна News У Сінгапурі повісили чоловіка за торгівлю наркотиками, за кілька днів — стратять жінку

У Сінгапурі повісили чоловіка за торгівлю наркотиками, за кілька днів — стратять жінку

0

КИЇВ. 27 липня. УНН. У середу в Сінгапурі стратили чоловіка за торгівлю наркотиками, а в п’ятницю збираються повісити жінку — вперше за 19 років. Події викликали нові заклики припинити смертну кару, пише УНН з посиланням на Associated Press.

Деталі

56-річний Мохаммед Азіз Хусейн був повішений у в’язниці Чангі в Сінгапурі та похований. Він був засуджений до смертної кари в 2018 році за торгівлю близько 50 грамів героїну.

45-річна сінгапурка Сарідеві Джамані має бути повішена в п’ятницю після того, як у 2018 році її засудили за торгівлю близько 30 грамів героїну. Останньою жінкою, яку було повішено в Сінгапурі, була 36-річна перукарня Єн Мей Воен, також за торгівлю наркотиками в 2004 році.

Цитата

«Влада Сінгапуру повинна негайно припинити ці кричущі порушення права на життя під час нав’язливого застосування неправильної політики щодо наркотиків», — заявив у заяві Аділур Рахман Хан, генеральний секретар Міжнародної федерації прав людини.

Доповнення

Якщо жінку буде страчено у п’ятницю, як планувалося, у Сінгапурі стратять 15 осіб за злочини, пов’язані з наркотиками.
Правозахисні групи закликали Сінгапур припинити страти за злочини, пов’язані з наркотиками, оскільки дедалі більше доказів показує, що смертна кара неефективна як засіб стримування. Але влада Сінгапуру наполягає на тому, щоб усі ув’язнені мали право на належний судовий процес і що смертна кара залишається ключем до припинення як попиту, так і пропозиції наркотиків.

Групи заявили, що Сінгапур не встигає за глобальною тенденцією, коли щораз більше країн відмовляються від смертної кари. У сусідньому Таїланді легалізували марихуану, а в Малайзії цього року скасували обов’язкову смертну кару за тяжкі злочини. Правозахисники закликали Сінгапур припинити всі страти та натомість вжити ефективних заходів для гуманної боротьби з торгівлею наркотиками в країні.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Резніков у Сінгапурі розповів, які пріоритети в озброєнні на сьогодні має Україна

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …