Главная Новости Цими вихідними на Хрещатику відбудеться щорічний загальноміський шкільний ярмарок

Цими вихідними на Хрещатику відбудеться щорічний загальноміський шкільний ярмарок

0

Для забезпечення столичних школярів необхідними до нового 2020/2021 навчального року товарами на Хрещатику цими вихідними пройде тематичний загальноміський ярмарок. Про це йдеться у розпорядженні КМДА № 1186.

Шкільний ярмарок триватиме 15 та 16 серпня із 09:00 до 20:00.

За інформацією організатору заходу – комунального підприємства «Київський міський магазин» – наразі участь у ярмарку підтвердили 35 виробників та дистриб’юторів. Вони представлять великий асортимент товарів, серед яких, зокрема: шкільна форма, рюкзаки та портфелі, одяг і взуття для школярів, канцтовари, необхідні аксесуари тощо.

Монтаж конструкцій та обладнання, потрібного для організації та проведення заходу здійснюватиметься із 09:00 14 серпня, демонтаж – до 20:00 17 серпня.

Місце проведення ярмарку: непарний бік нижнього тротуару вулиці Хрещатик від будинку № 13/2 до будинку № 23-А (у межах вулиць Архітектора Городецького та Богдана Хмельницького).

Міська влада звертає увагу учасників шкільного ярмарку на необхідність дотримуватися маскового режиму та соціальної дистанції, адже у столиці продовжують діяти протиепідемічні обмеження.

Нагадуємо, що за порушення протиепідемічних заходів та обмежень передбачена адміністративна та кримінальна відповідальність.

Джерело

Комментарии закрыты

Рекомендуем

Смазочные материалы для пищевой промышленности

Смазочные материалы Моликот для пищевой промышленности специально разработаны для смазки о…