Головна News Велика Британія поставить Україні ще близько 1000 ракет “земля-повітря” – міністр оборони

Велика Британія поставить Україні ще близько 1000 ракет “земля-повітря” – міністр оборони

0

Бен Воллес (праворуч)

КИЇВ. 10 листопада. УНН. Великобританія надасть Україні близько 1000 додаткових ракет класу “земля-повітря”, щоб допомогти боротися з російською загрозою українській інфраструктурі. Про це повідомив міністр оборони країни Бен Воллес, передає УНН з посиланням на заяву на сайті британського уряду.

Цитата

Міністр оборони країни Бен Воллес, як зазначено, оголосив, що “Велика Британія найближчим часом завершить постачання приблизно 1000 додаткових ракет класу “земля-повітря” для Збройних сил України”.

“Це зобов’язання щодо постачання ще сотень ракет класу “земля-повітря” продовжує нашу оборонну підтримку України проти російської агресії та допоможе Україні протистояти загрозі незаконних ударів по критично важливій національній інфраструктурі”, – сказав Воллес.

Доповнення

Воллес заявляв, що Велика Британія посилить підтримку українських солдатів протягом зими, оскільки наближається ключова битва в Херсоні.

Велика Британія відправила в Україну намети, що обігріваються, і спальні комплекти від екстремальних холодів. Збройним силам України передано 12 тисяч таких комплектів.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Помер італійський “король Георг” Джорджіо Наполітано

КИЇВ. 22 вересня. УНН. На 99 році життя помер Джорджіо Наполітано, або як&n…