Головна News Делегація Ізраїлю вперше відвідує Саудівську Аравію

Делегація Ізраїлю вперше відвідує Саудівську Аравію

0

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Ізраїльська делегація вперше офіційно відвідала Саудівську Аравію. Візит підтвердив у неділю, 10 вересня, ізраїльський представник. Причиною візиту є засідання Комітету Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО у Саудівській Аравії, повідомляє DW, передає УНН.

Деталі

У Ер-Ріяді перебувають ізраїльські дипломати, представники міністерства освіти, а також глава Управління у справах старожитностей Ізраїлю.

На зустрічі Ізраїль має намір виступити проти планів включення Єрихону до палестинського списку об’єктів Всесвітньої спадщини. Хоч ізраїльська держава припинила членство в ЮНЕСКО у 2019 році, оскільки вважає організацію упередженою щодо Ізраїлю, вона бере участь у засіданні як спостерігач.

Доповнення

Нещодавно з’явилися повідомлення про рух до можливого зближення між Ізраїлем та Саудівською Аравією. Обидві ці країни плекають досить тісну співпрацю зі Сполученими Штатами – США є безпековим гарантом Ізраїлю, а також важливим союзником Саудівської Аравії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Бог не завжди захищає нас” – прем’єр-міністр Ізраїлю закликав хасидів не їхати в Умань

Офіційно Ер-Ріяд не має дипвідносин з Ізраїлем.

Контекст

У вересні 2020 року Ізраїль погодився встановити дипломатичні відносини з Об’єднаними Арабськими Еміратами та Бахрейном за посередництва США. Згодом такі кроки оголосили також Марокко та Судан. Раніше лише дві арабські держави – Єгипет та Йорданія – підтримували дипломатичні відносини з Ізраїлем.

Так само в серпні цього року відбулася перша в історії зустріч міністрів закордонних справ Ізраїлю та Лівії.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Голівудські сценаристи офіційно припинили страйк, проте угода ще не схвалена. Профспілки вивчають пропозиції

КИЇВ. 27 вересня. УНН. Профспілка письменників Голлівуду заявила, що її члени можуть …