Головна News Лідери ЄС збираються на саміт: Боррель пояснить їм домовленості про надання боєприпасів Україні

Лідери ЄС збираються на саміт: Боррель пояснить їм домовленості про надання боєприпасів Україні

0

КИЇВ. 23 березня. УНН. Лідери Європейського Союзу збираються сьогодні у Брюсселі на дводенний саміт. Верховний представник ЄС із закордонних справ і політики безпеки заявив сьогодні перед засіданням, що пояснить лідерам домовленості про надання боєприпасів Україні, пише УНН.

Цитата

“Сьогодні ми поговоримо про Україну. Я поясню лідерам угоду щодо надання боєприпасів Україні. Вони обговорювали це на останній Європейській раді. Естонія внесла пропозицію. Мені було доручено реалізувати цю пропозицію, і на цій Європейській раді я матиму можливість і честь представити лідерам нашу пропозицію про надання боєприпасів Україні, – сказав Боррель. – Ви знаєте, 1 мільйон артилерійських снарядів за 12 місяців, 2 мільярди євро. Це підсумки”.

Деталі

На запитання про відносини з Китаєм, голова дипломатії ЄС вказав, що сьогодні його “роль тут полягає в тому, щоб поговорити про Україну”, зокрема.

На репліку про те, що “Китай може допомагати росії”, Боррель сказав: “Китай поки що не допомагає росії”.

Доповнення

Лідери ЄС збираються у Брюсселі на дводенний саміт, на якому обговорюватиметься продовження підтримки України з боку ЄС, заходи щодо посилення колективного тиску на росію та рішення про відправку Україні додаткових боєприпасів. У заході, за повідомленням, також візьме участь Генеральний секретар ООН Антоніу Гутерріш.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …