Головна News Секретна служба США знайшла кокаїн у Білому домі

Секретна служба США знайшла кокаїн у Білому домі

0

КИЇВ. 5 липня. УНН. Білий порошок, знайдений у Білому домі ввечері в неділю, був ідентифікований надзвичайними службами як кокаїн, пише Reuters з посиланням на власні джерела, повідомляє УНН.

Деталі 

Джерело повідомило, що порошок було знайдено в Західному крилі.

Західне крило прибудоване до виконавчого особняка, де живе президент Джо Байден. У ньому розташовані Овальний кабінет, кімната кабінету міністрів і прес-зона, а також кабінети та робочі місця для персоналу президента.

Сотні людей регулярно працюють у Західному крилі або проходять через нього.

Секретна служба заявила у вівторок, що в неділю в робочому приміщенні в Західному крилі було знайдено «невідомий предмет», що призвело до тимчасового закриття комплексу Білого дому.

«У неділю ввечері комплекс Білого дому був закритий, оскільки офіцери відділу уніформи Секретної служби досліджували невідомий предмет, знайдений у робочій зоні», — йдеться в заяві, надісланій електронною поштою представника Секретної служби.

Друге джерело, знайоме з цією справою, повідомило, що речовину було знайдено під час звичайної перевірки території Секретними службами.

Пізніше речовину ідентифікували як кокаїн.

Додатково 

У неділю Джо Байдена не було в Білому домі. У вівторок вранці він і його родина повернулися з вихідних у президентській резиденції Кемп-Девід.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

Стефанчук запросив нову Маршалку польского Сенату Кідаву-Блоньську в Україну

КИЇВ. 17 листопада. УНН. Спікер Верховної Ради України Руслан Стефанчук привітав…