Головна News США схвалили постачання Україні першої партії танків Abrams – CNN

США схвалили постачання Україні першої партії танків Abrams – CNN

0

КИЇВ. 7 серпня. УНН. Головний закупник зброї для армії США Даг Буш повідомив, що Сполучені Штати схвалили постачання Україні першої партії танків Abrams. Ці танки очікується прибудуть на початку осені, повідомляє CNN, передає УНН.

Деталі

Начальник відділу закупівель армії Дуг Буш оголосив, що першу партію танків Abrams, яку США надають Україні, було схвалено для відправлення на вихідних. Ці танки мають намір прибути в Україну на початку осені, зазначив він у понеділок.

Цитата

«Тепер вони (танки – ред.) повинні потрапити в Європу, а потім в Україну разом з усіма речами, які з ними йдуть. Боєприпаси, запасні частини, паливне обладнання, ремонтні засоби. Отже, ви знаєте, це не тільки танки, це повний пакет, який йде з ним. Це все ще на шляху», – повідомив Даг Буш.

Доповнення

Також CNN стверджує, що на початку поточного року США прийняли рішення різко скоротити час, необхідний для доставки танків, замінюючи сучаснішу версію танка на старіші моделі M1-A1.

Нагадаємо

США розраховують, що перші танки Abrams прибудуть до України у вересні.

Також перш ніж Сили оборони України зможуть розпочати експлуатацію танків, вони мають пройти 10-тижневий курс навчання на 31 навчальному танку на армійській базі Графенвер у Німеччині. За словами джерела у Пентагоні, українські танкісти мають закінчити навчання на Abrams у серпні. 

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …