Головна News Уганда повідомляє про тривожне зростання кількості випадків Еболи в столиці

Уганда повідомляє про тривожне зростання кількості випадків Еболи в столиці

0

КИЇВ. 24 жовтня. УНН. Влада Уганди повідомила про ще 11 випадків лихоманки Ебола в столиці з п’ятниці, що викликає тривогу з приводу приросту кількості заражень трохи більше ніж через місяць після того, як у віддаленій частині східноафриканської країни було оголошено спалах, пише УНН з посиланням на AP.

Деталі

Міністр охорони здоров’я країни Джейн Рут Асенг заявила в понеділок, що ще дев’ятеро людей у районі столиці Кампали дали позитивний результат на лихоманку Ебола в неділю, на додаток до двох інших у п’ятницю.

Минулого тижня високопоставлений представник Всесвітньої організації охорони здоров’я в Африці заявив, що спалах лихоманки Ебола в Уганді швидко розвивається, вказавши на складну ситуацію для медичних працівників.

Органи охорони здоров’я Уганди підтвердили 75 випадків лихоманки Ебола з 20 вересня, зокрема 28 випадків смерті. Є 19 активних випадків.

Офіційні цифри не включають тих, хто, ймовірно, помер від лихоманки Ебола до того, як спалах був підтверджений у фермерській спільноті приблизно за 150 кілометрів на захід від Кампали.

Доповнення

Побоювання, що лихоманка Ебола може поширитися далеко від епіцентру спалаху, змусили владу ввести карантин, включаючи нічну комендантську годину, у двох із п’яти округів, у яких повідомлялося про випадки лихоманки Ебола. Заходи було вжито після того, як чоловік, інфікований лихоманкою Ебола, звернувся за медичною допомогою до Кампали і помер там у лікарні.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …