Головна News У Бельгії під час шторму загинула дитина з України – у МЗС підтвердили

У Бельгії під час шторму загинула дитина з України – у МЗС підтвердили

0

КИЇВ. 3 листопада. УНН. У бельгійському місті Гент під час шторму “Кіаран”, який обрушився на Західну Європу, за повідомленнями ЗМІ, загинуло двоє людей, серед яких 5-річний хлопчик з України. У МЗС України журналісту УНН підтвердити загибель українського хлопчика внаслідок нещасного випадку у Генті.

Деталі

Як повідомляє Het Nieuwsblad, у Генті двоє людей під час шторму “Кіаран”. Ідеться про 5-річну дитину українського походження та 64-річну німкеню.

Повідомляється, що 5-річний хлопчик з України та ще одна 3-річна дитина перебували в парку на спортивному майданчику, коли містом пройшовся шторм. На дітей впала гілка дерева. Українець, як повідомляється, помер пізніше в лікарні, а друга дитина отримала легкі травми.

У МЗС України прокоментували загибель українського хлопчика.

Цитата

«Можемо підтвердити загибель українського хлопчика в Генті внаслідок нещасного випадку. Співчуваємо батькам. Наше посольство в Бельгії на зв’язку із поліцією та соціальними службами, а також рідними», – повідомили в МЗС.

Доповнення

За останні декілька днів шторм “Кіаран” викликав екстремальні явища на більшій частині Європи. Зокрема сильно вдарив по Італії – повідомляється про повені, троє людей загинули, шестеро зникли безвісти.

Коментарі закриті

Рекомендуємо

“Купол” на сторожі: захист позицій від ворожих РЕБ

Захист від радіоелектронної боротьби (РЕБ) – одна з найактуальніших задач сучасної армії. …